Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu

 


Wyjątkowo w tą niedzielę, z racji listu na Adwent naszego Arcybiskupa, który dotyczy Kongresu Eucharystycznego w naszej archidiecezji, adoracja Najświętszego Sakramentu przeniesiona jest na przyszłą niedzielę.
O godz. 17.30 Nieszpory Adwentowe.
Nasza grupa ,,Caritas" rozpoczyna rozprowadzanie świec ,,Wigilijnej Pomocy Dzieciom" i dekoracji bożonarodzeniowych. Świece małe są w cenie 10 zł, a duże w cenie 15 zł. Kwoty te zostaną przesłane do ,,Caritas diecezjalnego". Wszystkie ofiary złożone ponad te kwoty, będą przeznaczone na pomoc świąteczną potrzebującym w naszej parafii.

W tym tygodniu rozpoczynają się Roraty. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich o godz. 7.00.

Poniedziałek - wsp. św. Barbary.
O godz. 10.00 Msza św. w intencji górników. Zapraszamy wszystkich, którzy związani są i byli związani z górnictwem, do wspólnej modlitwy w ich intencji.
Po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła św. Józefa.

Środa - wsp. św. Mikołaja.

Czwartek - wsp. św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.

Piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
O godz. 12.00 w Godzinie Łaski, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Pierwsze pół godziny, adoracja w ciszy, druga część może być prowadzona.
Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja o godz. 17.00.

Już informujemy, że z racji Wigilii w niedzielę 24 grudnia nie będzie Msz św. o godz. 18.00.

Bardzo serdecznie zapraszamy do korzystania ze spowiedzi przed Mszami świętymi przez cały adwent. Wzorem lat poprzednich nie będzie organizowana spowiedź świąteczna. Praktyka pokazała, że nie ma takiej potrzeby i każdy mógł się spokojnie wyspowiadać.

Copyright