Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 19.05.2024 r.

Dziś można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami i odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź".
Na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klas IV będą przeżywać pierwszą rocznicę przyjęcia Komunii św.

Codziennie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwa majowego o godz. 17.30.

Poniedziałek - święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w kościele o godz. 17.30 i później o 19.00 wraz z zespołem Chełmkowianki przy figurze Matki Bożej przy kościele połączone ze spotkaniem przy stole i grillu. Nie będzie majówki przy kapliczce przy ulicy Krakowskiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych: chłopców i dziewczynki od kl. II do dołączenia w szeregi scholi Misericordias. Spotkanie w poniedziałek o 18.30 w domu parafialnym.

Środa - wsp. św. Rity z Cascii, zakonnicy.

Czwartek - święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Piątek - wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych.
Adoracja Najświętszego Sakramentu odo godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.
W archidiecezji krakowskiej koścy się okres spowiedzi wielkanocnej.

Straż Honorowa NSPJ organizuje wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Straży Honorowej NSPJ do Krakowa w Sanktuarium św. Jana Pawła II i Miłosierdzia Bożego w dniu 8.06.2024 r. Planowany wyjazd z pod kościoła o godz. 9.30. Koszt około 30 zł. przy zapisie w zakrystii. Bardzo prosimy jak najszybciej rezerwować miejsca, by było wiadomo czy organizować autokar.