OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

Ogłoszenia na XXV NIedzielę Zwykłą 20.09.2021 r. 

 

 

 

 

 

Dziś o godz. 17.30 NIeszpory.

 

 

 

Poniedziałek - wsp. świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. Nowenna do św. Józefa po Mszy św. wieczornej. O godz. 19.30 w domu parafialnym spotkanie chóru „Misericordias”. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną włączyć się do wspólnego uwielbiania Boga śpiewem.

 

 

 

Wtorek - święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.

 

 

 

Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej.

 

 

 

Czwartek - wsp. św. Pio z Pietrelciny, prezbitera. Trwa nabór do Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców z klas 3 i starszych na kolejne spotkanie o godz. 16.00 w kościele.

 

 

 

W trakcie zbiórki do puszek na pomoc Afgańczykom zebrane kwotę 1989 zł. Kwota ta została przesłana do Caritas Polska. Serdeczne Bóg zapłać.

 

 

 

W przyszłą niedzielę 26 września o godz. 15.00 w parafii św. Barbary w Libiążu odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich pielgrzymów i sympatyków Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Spotkanie rozpocznie się Mszą św., następnie w salce parafialnej wspominki z tegorocznego pielgrzymowania.

 

 

 

Przyszła niedziela to także diecezjalny Dzień Modlitw za Młodzież. Ofiarą do puszek będziemy mogli wspomóc podejmowane działania na rzecz młodzieży w parafii, dekanacie i diecezji.

 

Copyright