Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną 2.05.2021 r.

Dziś i w tygodniu o godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe.

Poniedziałek - Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Nowenna do św. Józefa połączona z Nabożeństwem Majowym.

Wtorek - wsp. św. Floriana, męczennika.

Środa - wsp. św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Majowym.

Czwartek - święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

Piątek - pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.30 - prosimy chorych zgłaszać w zakrystii. Spowiedź od godz. 16.30.

Sobota - Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej.

W przyszłą niedzielę, w naszej parafii, I - sza Komunia święta dzieci z klas III o godz. 13.30. Bardzo prosimy, by w tej Mszy św. uczestniczyły tylko dzieci pierwszokomunijne i ich najbliższa rodzina.

Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i u ministrantów przy wyjściu z kościoła.